Leden 2014

Běhání! :3

10. ledna 2014 v 18:18 | Hermione |  bla bla bla
Ahojky! :D
Dneska jsem si konečně po dlouhé době šla zaběhat. Jak už jsem tu psala, chtěla bych pár kilo zhubnout a tak jsem se dneska šla ještě navečer proběhnout. Byla už tma a prostě hrůza! :D Vůbec jsem neviděla na kořeny, co tam rostou po cestě, takže jsem každou chvíli zakopla a ještě, že mě nikdo neviděl, protože na mě musel bejt fakt vtipnej pohled! :D
:DDDDDDDD


Online Bradavice

9. ledna 2014 v 19:59 | Hermione |  Ostatní
Ahoj!:)
Dneska to vidím jenom na kraťoučký článeček, protože se ještě musím učit a mám toho docela dost. Zítra píšeme čtvrtletku z matiky a já si potřebuju pořádně procvičit ty slovní úlohy řečené pomocí soustav. Já se tam totiž většinou spletu v nějaký blbosti a pak to mám celý špatně a můžu se z toho zbláznit... -_- :D
Ale ještě jsem se dneska stihla zaregistrovat do online Bradavic a o tom vám sem chci napsat. :)
Už se docela těším, až mi přijde dopis (email :D) jestli mě vzali nebo ne. Já teda doufám, že mě vezmou! :D
Online Bradavice fungují jako Bradavická škola čar a kouzel. Taky se tam učíte, akorát je tam zveřejněný vždycky jeden výklad z každého předmětu dva týdny. Vy z toho pak ještě vypracujete esej asi na 1/4-1/2 stránky A4 a jste podle kvality toho eseje ohodnoceni.
Registrace je otevřena od 9.1. do 16.1. na www.hogwarts.cz
Já jsem se tam dneska zaregistrovala, takže to co jsem napsala, vím jenom ze školního řádu. Kdyby sem snad zabloudil někdo, kdo to hraje, můžete mi říct, jak to tam vypadá? :)
Těšing lvl. 9999999! :D


Pretty Little Liars 4x14

8. ledna 2014 v 19:16 | Hermione |  Seriály
Tak co, jsou tu taky nějací fanoušci Pretty Little Liars? Nebo Ravenswoodu? Já teda jo! :D
Včera v Americe vysílali premiéru Pretty Little Liars 4x14 a dneska už by to mělo být na uložto s českými titulkami. Já už se nemůžu dočkat, co se tam objeví, ale docela mě překvapilo, že je Ali živá. Já jsem si to sice myslela hned od prvního dílu, ale taky jsem si myslela, že je A, ale A asi není, ale je živá! Jenže jsem stejně byla docela zaskočená... :D
Osobně se trochu přikláním k teorii, že EzriA jsou A a taky jsem viděla video, ve kterém jsou důkazy o tom, že je to pravda. (Nenašla jsem přesně to, co jsem viděla, takže ho sem nehodím :D)
Přijde mi, že Marlene King se nás snaží nějak navést na to, kdo je A a možná, že někteří všímavější už to tuší. Já mezi ně teda nepatřím. :D


Dopis One Direction

7. ledna 2014 v 19:27 | Hermione |  Hudba
Tak nějak se pořád přemlouvám k tomu, abych se konečně dala do psaní dopisu klukům z 1D. Téměř pořád přemýšlím nad tím, co bych jim tam asi napsala a taky mě napadá hodně věcí, jenže se vsadím, že když bych se na to soustředila, nevymyslela bych vůbec nic. :D
Chtěla jsem se zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenosti? Já totiž trošku jo. Jednou jsem psala Robertovi Pattinsonovi (ještě v době kdy jsem zbožňovala Stmívání) a už je to skoro rok, jenže on pořád neodpověděl! :( :D Možná je to kvůli tomu že jsem mu do té obálky nepřidala tu mezinárodní odpovědku nebo jak se to jmenuje a on (nebo kdo ty dopisy otvírá, podepisuje a zase posílá zpátky) se prostě neobtěžoval za mě zaplatit poštovné.
Určitě bych se podobné chyby vyvarovala, ale bojím se, že u populárních lidí jako jsou One Direction hází všechnu fanpoštu na jednu hromadu do přístěnku na košťata.
Samozřejmě až se k tomu konečně odhodlám, dám vám vědět, jak jsem to psala, co všechno do obálky patří a taky jak to nakonec dopadlo. :)
P.S.: Ten obrázek s Miley mě upřímně rozesmál! :DD

Salmer fra kjøkkenet-povídky z kuchyně

7. ledna 2014 v 18:38 | Hermione |  Filmy
Čauky! :)
Rozhodla jsem se s vámi podělit o jeden film, na který jsem koukala v sobotu. Je to norsko-švédská komedie/drama Povídky z kuchyně (ale přesný překlad je prý Zpěvy z kuchyně :D) a musím přiznat, že se mi to opravdu líbilo.
Možná, že to není zrovna váš šálek kávy, protože ten děj je celkem pomalý a hlavně je to takový skandinávský humor, takže ne každému se to líbí.
Po skončení 2. světové války se švédští experti na bydlení a nábytek shodli na tom, že je třeba začít s tovární výrobou víceúčelových kuchyňských linek, které by domácnostem ušetřily čas, námahu i peníze. Když zmapovali chování a návyky svých hospodyněk, rozhodli se vědci z Institutu bytové kultury překročit geografické i "rodové" hranice. Počátkem 50. let vypravili do Landstadu, nevelké norské vesnice, která se pyšnila nebývale vysokým počtem starých mládenců, osmnáct svých pozorovatelů. Ti měli, čtyřiadvacet hodin denně, sledovat, jak si při kuchyňských pracích vedou osamělí muži. Institut je vybavil židlí na vysokých nohou, aby měli absolutní přehled o činnostech "sledovaného subjektu", výsadou přicházet a odcházet podle potřeby a zákazem hovořit s pozorovaným mužem nebo mu pomáhat při vaření. Tak vstoupil do domu i do života podivínského Izáka pozorovatel Folke Nilsson. Držel se všech instrukcí a byl zapálen pro svěřenou práci. Výzkum pro oba dopadl jinak, než si na začátku představovali. (Oficiální text distributora!)
Akorát už je to druhý norský film za sebou, který mě na konci rozbrečel.
Určitě doporučuju se na to podívat. :)

Black and white

6. ledna 2014 v 20:14 | Hermione |  Fashion
Nějak jsem měla nutkání vám sem přidat ještě aspoň jeden článek, takže jsem si vybrala jeden z mých setů na Polyvore a dám vám ho sem. :)
K tomu můžu napsat jedinou věc-ty šaty!!! Já je chci!!! :333 Nebo ty boty jsou skvělý, kdyby nestály 22 000, tak bych do nich určitě šla! :D

Škola? Let me die, please...

6. ledna 2014 v 15:31 | Hermione |  bla bla bla
Zdravím!
Komu se taky tak nechtělo do školy? *le mně!
Už jenom to vstávání. O prázdninách to bylo pěkně jít spát v časních hodinách ranních a vstávat v pozdních hodinách dopoledních, ale teď? Teď je to skoro naopak... :D
Nejraději bych zůstala ležet doma a četla si Harryho Pottera! :3


Motivace

5. ledna 2014 v 20:40 | Hermione |  Ostatní
Tohle je docela dobrý. Tak nějak jsem z nudy projížděla weheartit.com a narazila jsem na tenhle obrázek.
Přiznám se, že já mám v plánu se sebou něco udělat. (Možná si ten obrázek vytisknu a pověsím si ho nad postel jako motivaci :D)
Každopádně si myslím, že když člověk jenom říká, jak má hroznou postavu a že váží 134525 kilo, a pak "si jde dát do mekáče pár čízů", tak mu to vlastně patří.
Popravdě, zase bych tolik neměla říkat takovéhle věci, protože nevím, kdy mě moje nadšení pro běh opadne... :D
P.S.: Prosím, nemyslete si, že když o tom píšu, tak fakt do toho McDonaldu chodím... :D

Layout-les

5. ledna 2014 v 14:21 | Hermione |  Layouty
Ještě jsem si pro vás dneska připravila layout s lesem a moc dlouho jsem se s ním nepárala. Je dost jednoduchý, ale myslím si, že je asi hezčí než ten s Little Mix. :) Možná se někomu nelíbí ty barvy, ale někomu zase jo, takže nechám na vás, abyste ho ohodnotili. :)
Stáhnete kliknutím na obrázek. :)

Midnight Memories

5. ledna 2014 v 12:14 | Hermione |  Hudba
Docela dlouho jsem přemýšlela, kterou písničku sem dám jako svojí nejoblíbenější z alba Midnight Memories od One Direction (můžete si poslechnout TADY).
Nakonec jsem zvolila Midnight Memories, i když je tam spousta jiných "vypalovaček". :D
Na tomhle albu se mi líbí, že je jiné než Up All Night i Take Me Home. Tady jsou všechny dost podobné Rock Me, nebo ne podobné, ale v podobném stylu a to se mi prostě líbí. Myslím, že tuhle hudby by mohli mít rádi i ti, co preferují rock nebo tak, ale někteří, kterým se třeba líbí, si to prostě nepřipustí.