Hunger Games: Catching Fire

2. ledna 2014 v 18:52 | Hermione |  Filmy
Tak jsem si dovolila založit také rubriku, kde se budu snažit zhodnotit taky nějaké filmy. Myslím, že v tom nebudu příliš objektivní, ale budu se snažit u každého filmu najít jeho klady i zápory. Teď nedávno jsem byla na Vražedné pomstě (2. díl Hunger Games) a tady je pár slov k tomu. :)


Poprvé jsem o Hunger Games slyšela u mojí kamarádky, takže hned jak jsem přišla domů, jsem si stáhla první díl. Pár týdnů na to jsem si koupila i knížku a nakonec jsem šťastná majitelka celé trilogie.
Narozdíl od prvního dílu se Catching Fire tak moc neliší od knihy. Zatímco v prvím filmu scénáristé vynechali hned několik základních faktů, v tom druhém, co jsem postřehla, chyběl jen jeden, přesto dost zásadní. Plutarch Havensbee v knize Katniss ukáže své hodinky s reprodrozdem a ona pak v aréně pozná, že je na její straně. Ve filmu tvůrci nejspíš chtěli nechat všechno překvapení na konec.
Kromě toho můžu vytknout nejspíš jen to, že na můj vkus tam bylo až moc objímání a mluvení. Takže pokud čekáte další násilné vraždy jako v 1čce určitě vás to zklame.
Jeniffer, Josh, ale samozřejmě i ostatní podávají skvělé herecké výkony, takže za mě rozhodně palec nahoru! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama