Jmenovky na Vánoční dárky

17. prosince 2014 v 8:00 | Hermione |  Návody
Tak tady mám ten slibovaný článek. Je to návod na to, jak si můžete vyrobit vlastní jmenovky na Vánoční dárky. Mě to napadlo, když jsem si kupovala balící papír. Tak snad se vám to bude líbit. :)


Nejdříve si připravte:
  1. lepidlo
  2. nůžky
  3. tužku
  4. papír
  5. barevnou a bílou čtvrtku (můžete použít jakou chcete barvu, já jsem použila červenou, aby mi ladila s balícím papírem:))
  6. tvrdý papír nebo poznámkový blok
  7. oblíbenou hudbu na poslouchání;)

1. Vytiskněte si z internetu šablonku na soba, já jsem použila TUTO a upravte si ji podle toho, jak se vám bude líbit. Protože jsem nekreslila vnitřní tvary, ustřihla jsem si "vlasy" a mašli:
(na obrázku vlasy ještě jsou, ale později jsem je také ustřihla)

2. Vytisknutou šablonku překreslete na tvrdší papír, můžete použít i karton, který je na poznámkových blocích, jako jsem použila já.

3. Šablonku si obkreslete na bílou čtvrtku kolikrát potřebujete a vystříhněte.

4. Vystřihněte si z papíru různé tvary a nalepujte je na soby jak se vám bude líbit. Můžete dělat vločky nebo jen obyčejné proužky, ale také můžete vytvořit z barevných čtvrtek obličej soba.
Poradím vám, že je nejlepší si všechno nejdříve naaranžovat a až potom lepit, ale zase je lepší nejprve nalepit a až potom zastřihnout okraje podle tvaru soba. Budete je mít mnohem přesnější.

A to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu poradit, doufám, že se vám to líbilo a alespoň někdo se nechá inspirovat. I když to vypadá jednoduše, tak pro mě to bylo docela těžké, protože nejsem zrovna šikovná a ty červené kousky jsou docela malé.

A jak se těšíte na Vánoce? Já strášně moc!:)))
Těším se až přijedou bráchové a tak, mám to strašně ráda. Možná vám sem dám i co jsem všem koupila, ale ten článek přednastavím někdy na štědrý den večer, aby NÁHODOU nikdo nezjistil, co pro něj mám :DD
Já vím, jsem divná :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama