Leden 2015

Můj oblíbený sport

27. ledna 2015 v 20:20 | Hermione |  Sport
Ahoj! :))
Tak jsem tu s novým článkem, který jsem už chtěla napsat v neděli, ale měla jsem toho spoustu na práci a když jsem včera přišla z tréninku, tak jsem lehla a koukala na kriminálku spala. :D
Nicméně jsem v neděli poprvé letos sledovala svůj oblíbený sport v televizi a to biatlon.:3
Nevím jak vy, ale já ho zbožňuju! Je úplně super, jak je napínavý. Až do poslední střelby vlastně nevíte, kdo bude na prvním a kdo na posledním místě.
V neděli byly závody štafet a mužská štafeta se umístila na šestém místě. To je úplně skvělé, i když to občas vypadalo, že dopadnou ještě líp, ale to je přesně ten sport. Někdo může přijet na střelnici první a pak tam být třeba minutu. :)
Ještě lepší byla ženská štafeta, která dojela druhá a to je doopravdy krásný výkon! :) :3
U nich to chvílemi vypadalo i na vítězství, ale taky že nebudou vůbec na bedně. Někdy jsem se na to střílení skoro nemohla koukat, jak jsem z toho byla nervózní, protože tam foukal strašný vítr a někdy musely všechny holky na střelnici třeba půl minuty počkat než se to přežene. Tenhle závod byl fakt napínavý až do poslední střelby a jsem strašně ráda, že máme tak dobrou reprezentaci.:)
Já bych si to taky někdy chtěla vyzkoušet, ale moc neumím bruslit, takže mi to asi moc nepůjde. :( :D
A co vy, líbí se vám tento sport a sledujete ho někdy v televizi? :)
Tak to byl jen takový článek jen tak. :D
A moje asi nejoblíbenější biatlonistka je Gabriela Soukalová, tak proto je tady. Je prostě hustá. :D
Ještě jednou gratuluji všem reprezentantům. :)

Čokoládové soufflé s krémem

24. ledna 2015 v 23:15 | Hermione |  Návody
Ahoj! :)
Dneska jsem si pro vás připravila recept na soufflé, na které už jsem koukala hodně dávno. Našla jsem ho na facebooku a tím jsem se dostala na úplně super stránku s vařením - www.chefsteps.com
Tenhle recept jsme dneska vařily s kamarádkou a nebylo to vůbec těžké a chutnalo to úžasně! :3

Recenze #1-kosmetika

21. ledna 2015 v 19:40 | Hermione |  Fashion
Ahoj!:)
Sice nemám moc čas, protože uzavíráme známky a tak, ale stejně jsem si chvilku vyhradila pro tento článek, o kterém jsem psala už před lyžákem.
Dneska jsem si pro vás připravila recenzi na pár věcí, které teď používám a řeknu vám i jak jsem s nimi spokojená nebo kde jsem je koupila, pokud to vím. Schválně mi pak řekněte, jestli některé z těch věcí také máte nebo jste je měli a jestli jste s nimi spokojeni.:)

Zpět z lyžáku

18. ledna 2015 v 19:46 | Hermione |  bla bla bla
Ahoj, ahoj!:)
Tak jsem zpátky a hned koukám, co nového na blogu. Jsem ráda, že se mi trochu zlepšuje návěštěvnost! :D

Malé info

9. ledna 2015 v 19:58 | Hermione |  Ostatní
Zdravím všechny! :)
Dnes napíšu jen takový krátký informační článek o tom, co bude v nejbližší době.
Jelikož v neděli jedeme na lyžák a vracíme se až další neděli, tak prosím všechny affs, aby mě omluvily z obíhání, protože nejspíš nebudu mít ani internet. :D Ale raději ještě napíšu všem na blogy.:)
Zítra taky už nebudu nejspíš stíhat, protože musím dodělat eseje do Bradavic a ještě je Tříkrálová sbírka a pak si musím všechno sbalit. Snad to stihnu držte palce! :)
Po lyžáku plánuji udělat malou recenzi na to, co jsem si v poslední době koupila, takže zase snad nějaký pořádný a smysluplný článek. A taky bych chtěla udělat rubriku Bookshelf, kam budu dávat rozečtené knihy, ty co jsem přečetla a recenze na ně.:)
Takže se na vás těším zase za týden a něco.
Užijte si ho všichni! :)

Moje novoroční challenge

8. ledna 2015 v 19:08 | Hermione |  Ostatní
Ano, článek by se mohl jmenovat i moje novoroční předsevzetí, ale to by přeci nebylo tak přesné, ne? :D
Moje předsevzetí je totiž zhubnout, ale posilovat, a proto jsem si našla nějaké cvičební challenge, aby se mi to alespoň trochu dařilo.:)

Piju čaj!

7. ledna 2015 v 20:54 | Hermione |  Ostatní
Ahoj! :)
Já vím, nadpis je docela divný, co? :D
Je mi jasné, že čaj pijete nejspíš všichni, ale já jsem ho poslední dobou začala mít hrozně ráda. Třeba jsem si na večer uvařila konvici čaje a šla jsem se koukat na seriály.:)
(Nebojte není to tak dlouhé, jak se na první pohled zdá. :D)

Nový vzhled!

6. ledna 2015 v 20:58 | Hermione |  Layouty
Tak jak se vám líbí nový vzhled? :)
Slibovala jsem, tak tu je. Jsou tu Tři králové a s nimi i konec Vánoc, tak jsem musela změnit i vánoční vzhled. Jen tak mimochodem, chodíte někdo na Tříkrálovou sbírku? :D
To je dnes asi vše:D
P.S: Já chodím :D


Jak žiju:)

5. ledna 2015 v 21:56 | Hermione |  bla bla bla
Jo já vím, poslední dobou jsou to jenom kecací články a pro vás určitě hrozná nuda. :D
Ale pro mě je to fakt úleva se takhle vypsat. Je to podle mě lepší než to někomu povídat. :) :D
Tak to vezmu od začátku: včera jsme si byli zalyžovat, o tom jen krátce, protože nevím, co bych měla víc o tom povídat. Snad jenom to, že jsme strašně špatně namazali (byli jsme na běžkách) a mně se hrozně blbě jelo. :D
A pak navečer jsem udělala nový design. Tak nějak mě to bavilo. Nedávno jsem sem psala, že jsem udělala jeden, na kterém jsou Bradavice, ale ten se mi tak nelíbil. :D Ten nový není tak přeplácaný jako byl ten minulý, ale stejně je víc, než bych chtěla. Já se prostě nikdy nedokážu zastavit a pořád se mi to zdá hrozně prázdné. :D
A dneska ta škola... :(
Hrůza vůbec se mi do ní nechtělo, pak trénink a to všechno. Asi umřu. :X :(
Zítra píšeme test z němčiny, ale ani jsem se neučila, takže jsem zvědavá. :D (Držte palce)
A docela sranda byla, že na první hodinu nám nepřišel učitel asi dvacet minut, pak tam přišla jiná učitelka proč ho nezavoláme, a když pro něj holky teda šly, tak tam nebyl. Holky to teda řekly té učitelce a ta nám pak trošku řekla něco o tom, co jsme brali před Vánoci. Takže alespoň něco. :D
A vlastně jsem zapomněla na to nejdůležitější, dostala jsem rovnátka! :D
Ale je to utpení. Mám je teprve od dopoledne a nemůžu nic pořádně kousat a strašně mě bolí když si čistím zuby. Už aby to přešlo! :(

Písnička týdne

5. ledna 2015 v 21:47 | Hermione |  Hudba
Rozhodla jsem se, že udělám jednotný článek pro písničku týdne a budu ho každý týden editovat a přidávat do něj písničky, aby mi to nestrašilo na blogu skoro pořád. :D :)