Březen 2015

Jen další povídání o životě...

25. března 2015 v 21:09 | Hermione |  bla bla bla
Ano, slibovala jsem smysluplné články, já vím. Omlouvám se, přijdou. Nebojte se. Určitě bych chtěla napsat o tom filmu, na kterém jsme byli v kině, jak jsem psala, ale teď prostě nebyl čas. A navíc na to ani nemám náladu, ale nebojte, vše napíšu v článku. Dnes to bude takový ten normální, bez smajlíků, trochu něco jiného, než na co u mě můžete být zvyklí.
Poslední doba je totiž hrozně divná. Mám strašně špatnou náladu a takové podobné věci. Minulý týden jsem byla nemocná, píchali mi uši a já teď nesmím minimálně dva týdny trénovat, což je docela problém, protože já musím, i když mě to moc nebaví. Příští týden je taky soutěž se sborem a já mám hrozný strach. Poslední dobou se prostě všechno s*re s prominutím. Nejdřív ta nemoc, musím teď hrozně dohánět ve škole, pak ještě trochu jiné problémy, o kterých se mi tu nechce moc psát a nakonec ještě dnešek. Ale k tomu se dostanu.
Delší dobu přemýšlím, že to s blogem zabalím. Jenže pak se dostanu na takové rozcestí - buď se na to vykašlu a už nikdy nevkročím sem a na blogy, které mám mezi oblíbenými a nebo se tomu budu věnovat pořádně. Ta první možnost je mi často hodně sympatická, ale pak si řeknu, že je škoda to zahodit. Navíc bych zahodila i možnost se takhle vykecat, i když vás to nejspíš už nudí. Já vím, poslouchat (ještě k tomu číst!) cizí a nezajímavé problémy, jako jsou ty moje, je ubíjející.
Proto zatím upřednostňuji druhou možnost a obíhám i píšu, i když s menší intenzitou.
Tím se dostávám k dalšímu tématu a to je dnešek. Jeden z mých nejhorších dnů. Začalo to ve škole, měli jsme psát test z matiky a věřte mi, že jsem si to doma počítala, z matiky nemám špatné známky, jenže jsem pak nebyla schopná vypočítat ani jeden příklad. Sice tam mám dvojky, takže to mé známce snad moc neuškodí, ale zamrzí to. Pak jsem šla na sbor a tam se mi zpívalo tak špatně! No hrůza. A nakonec večer. Nejdříve jsem přepisovala biologii, protože to je jedna z mnoha věcí, co jsem tenhle týden měla přepsat a pak jsem šla na Twitter. Po dlouhé době jsem tam zase začala chodit a věřte, že to, co jsem viděla mě šokovalo. První tweet, co jsem viděla bylo něco jako "Kdyby odešel zpěvák z mé oblíbené kapely, asi bych taky zaspamovala Twitter" a pak hashtag #AlwaysInOurHeartsZaynMalik a 0.8 Direction. Už docela dlouho nefandím One Direction, ale tohle mě docela zasáhlo. Fakt mě to mrzí. A hned pod tím #RIPTopGear. Dost mě obě ty věci mrzí. Nevím, tenhle večer je hrozný. Je pravda, že když jsem se teď koukla na Zaynovy fotky z poslední doby, tak jsem si všimla, že se hodně změnil, ale tohle jsem fakt nečekala a mrzí mě to.

Je tu spousta videí, co bych mohla přidat, ale já dám tohle.


Konec prázdnin - #Sad

1. března 2015 v 14:44 | Hermione |  bla bla bla
Čauky!:)
Tak kdo jste měli také tento týden prázdniny? Já též a musím říct, že jsem si je docela užila. I když jsem si říkala, že jsem je docela zabila, tak to vlastně není pravda!
Dlouho už tu nebyl nějaký povídací článek, takže zase po čase tu jeden je. Řeknu Napíšu vám, co jsem o prázdninách dělala.:)