bla bla bla

Co mě teď čeká?

17. července 2016 v 14:09 | Hermione
Máme tu neděli a s ní i první z přednastavených článků teď v delší řadě.
Dnes totiž odjíždíme do Osla na dovolenou, takže tu teď týden nebudu. Proto mě prosím omluvte ze všeho obíhání a podobných věciček. :)
Až přijedu, tak můžete čekat článek s fotkami a mými zážitky a možná i něco narozeninového, protože příští týden slavím také sweet seventeen! :D
Takže se tu mějte krásně a přejte mi hezké počasí :D

Konečně čas na psaní... aneb že bych byla zase zpět?

9. července 2016 v 22:09 | Hermione
Ahooooooooooooj! :D

Promiňtee...

22. října 2015 v 22:22 | Hermione
Ahoj, ahoj!
Tak jo, hned pro začátek - tento článek bude jen čistě informační. Je to takové to, abyste věděli, že vlastně ještě vůbec žiju. Cítila jsem prostě potřebu se omluvit, že vůbec nepíšu a neobíhám. Opravdu MOC mě to mrzí!
Jenže k tomu mám jeden velký důvod - totálně vůbec nestíhám. Vůbec to nezvládám, přijíždím domů každý den v půl osmé úplně mrtvá po tréninku a to se ještě musím taky učit, i když na to už taky kašlu.
Nicméně, nemyslete si, že se na to chci vykašlat! Právě že naopak, mám spoustu nápadů, o čem by se dalo psát a děje se spousta věcí, se kterými bych se s vámi chtěla podělit. Jen prostě nemám kdy.
Snad se k tomu dostanu v neděli, abych vám trochu osvětlila situaci.
Jen si mě nechte v affs prosíííím:D
Díky za pozornost a dobrou noc! :)

Proč ta pauza?

22. června 2015 v 21:34 | Hermione
Zdravím vás všechny!
Už je to docela dávno, co jsem sem napsala naposled. Mám pro to samozřejmě několik důvodů a já bych chtěla postupně o všech napsat články.
  • První je závěrečná, jak jsem se vás ptala, co jsem si vybrala za účes. Bylo to super a prostě úžasný :)
  • Jako další je náš školní výlet do Prahy. O tom asi ani psát nebudu, byli jsme na nově udělaném Hamletovi a bylo to docela dobré, ale mysleli jsme si kdovíjaký nebudeme mít rozchod a pak jsme si nestihli dát ani oběd.
  • Začala jsem chodit do nového sboru!
  • V pátek jsem byla na ATMO music! Byl to ten nejlepší koncert, co tady v tom klubu u nás kdy byl. Doopravdy jsem si to užila a prostě... já nevím, o tom vám taky napíšu!
  • A nakonec bych už konečně chtěla psát o tom uchu, jak jsem si ho nechala propíchnout to ucho. Abych byla upřímná, tak jsem s tím měla docela problémy a ještě trochu mám, ale o tom ve článku.
A vlastně asi ta nejdůležitější věc, je konec roku. A já jsem potřebovala dohánět známky, chtěla jsem to mít co nejlepší, protože na to se na vysoké kouká. Teda doufám. Jinak jsem se snažila zbytečně. No a co čekáte vy na vysvědčení?
A nakonec asi to nejpříjemnější ze všeho-pojedeme na dovolenou, konečně! Na to už se těším od dubna minimálně. Pojedeme do Chorvatska, sice jenom s rodiči, což mě moc nebaví, ale už se fakt těším!! Taky se někam chystáte?

Jen další povídání o životě...

25. března 2015 v 21:09 | Hermione
Ano, slibovala jsem smysluplné články, já vím. Omlouvám se, přijdou. Nebojte se. Určitě bych chtěla napsat o tom filmu, na kterém jsme byli v kině, jak jsem psala, ale teď prostě nebyl čas. A navíc na to ani nemám náladu, ale nebojte, vše napíšu v článku. Dnes to bude takový ten normální, bez smajlíků, trochu něco jiného, než na co u mě můžete být zvyklí.
Poslední doba je totiž hrozně divná. Mám strašně špatnou náladu a takové podobné věci. Minulý týden jsem byla nemocná, píchali mi uši a já teď nesmím minimálně dva týdny trénovat, což je docela problém, protože já musím, i když mě to moc nebaví. Příští týden je taky soutěž se sborem a já mám hrozný strach. Poslední dobou se prostě všechno s*re s prominutím. Nejdřív ta nemoc, musím teď hrozně dohánět ve škole, pak ještě trochu jiné problémy, o kterých se mi tu nechce moc psát a nakonec ještě dnešek. Ale k tomu se dostanu.
Delší dobu přemýšlím, že to s blogem zabalím. Jenže pak se dostanu na takové rozcestí - buď se na to vykašlu a už nikdy nevkročím sem a na blogy, které mám mezi oblíbenými a nebo se tomu budu věnovat pořádně. Ta první možnost je mi často hodně sympatická, ale pak si řeknu, že je škoda to zahodit. Navíc bych zahodila i možnost se takhle vykecat, i když vás to nejspíš už nudí. Já vím, poslouchat (ještě k tomu číst!) cizí a nezajímavé problémy, jako jsou ty moje, je ubíjející.
Proto zatím upřednostňuji druhou možnost a obíhám i píšu, i když s menší intenzitou.
Tím se dostávám k dalšímu tématu a to je dnešek. Jeden z mých nejhorších dnů. Začalo to ve škole, měli jsme psát test z matiky a věřte mi, že jsem si to doma počítala, z matiky nemám špatné známky, jenže jsem pak nebyla schopná vypočítat ani jeden příklad. Sice tam mám dvojky, takže to mé známce snad moc neuškodí, ale zamrzí to. Pak jsem šla na sbor a tam se mi zpívalo tak špatně! No hrůza. A nakonec večer. Nejdříve jsem přepisovala biologii, protože to je jedna z mnoha věcí, co jsem tenhle týden měla přepsat a pak jsem šla na Twitter. Po dlouhé době jsem tam zase začala chodit a věřte, že to, co jsem viděla mě šokovalo. První tweet, co jsem viděla bylo něco jako "Kdyby odešel zpěvák z mé oblíbené kapely, asi bych taky zaspamovala Twitter" a pak hashtag #AlwaysInOurHeartsZaynMalik a 0.8 Direction. Už docela dlouho nefandím One Direction, ale tohle mě docela zasáhlo. Fakt mě to mrzí. A hned pod tím #RIPTopGear. Dost mě obě ty věci mrzí. Nevím, tenhle večer je hrozný. Je pravda, že když jsem se teď koukla na Zaynovy fotky z poslední doby, tak jsem si všimla, že se hodně změnil, ale tohle jsem fakt nečekala a mrzí mě to.

Je tu spousta videí, co bych mohla přidat, ale já dám tohle.

Konec prázdnin - #Sad

1. března 2015 v 14:44 | Hermione
Čauky!:)
Tak kdo jste měli také tento týden prázdniny? Já též a musím říct, že jsem si je docela užila. I když jsem si říkala, že jsem je docela zabila, tak to vlastně není pravda!
Dlouho už tu nebyl nějaký povídací článek, takže zase po čase tu jeden je. Řeknu Napíšu vám, co jsem o prázdninách dělala.:)

Jak to jde

8. února 2015 v 20:51 | Hermione
Ahoj! Tak opět není moc o čem psát. Asi to bude nějaká směska toho, co se dělo za poslední dny. :D
No tak můžu začít s tím, že jsem v pátek byla v tanečních, ale ještě jsme netancovali, byla to taková informační hodina, kde nám řekli co a jak. Ale docela se na ty taneční těším a jsem zvědavá. :)
Upekla jsem konečně jeden dort, na který jsem se chystala a našla jsem ho u Janii, ale nevypadá moc dobře, takže ho ani fotit nebudu, ale chutnal dobře. :D Recept najdete TADY.:)
Taky jsem koukala na biatlon. Zase. :D Dneska jsem stihla jenom stíhačku žen, jede se to v Novém Městě na Moravě a asi nejlépe si vedla Gabriela Soukalová, chvíli byla i ve vedení a to startovala na 21. místě. Ale i ostatní byly super. :)
Pak jsme jeli na běžky a kvůli tomu jsem teď celá unavená a to se ještě chci podívat na ZSV a vaše blogy, tak uvidím. :D
Mám teď novou penpalku z Ameriky a už mi prý poslala odpověď na dopis, co jsem jí poslala, tak ho sem pak můžu dát. :) Jinak nemám absolutně žádnou inspiraci na psaní, ale snad něco přijde. :)
Písničku týdne jsem vybrala takhle, protože jsme jí poslouchaly na Silvestra a prostě byla sranda a já si to vždycky připomenu, když jí poslouchám. Navíc jsme s kamarádkama zjistily, že se na ní dá tancovat letkis (jestli se to tak píše). :D

Zpět z lyžáku

18. ledna 2015 v 19:46 | Hermione
Ahoj, ahoj!:)
Tak jsem zpátky a hned koukám, co nového na blogu. Jsem ráda, že se mi trochu zlepšuje návěštěvnost! :D

Jak žiju:)

5. ledna 2015 v 21:56 | Hermione
Jo já vím, poslední dobou jsou to jenom kecací články a pro vás určitě hrozná nuda. :D
Ale pro mě je to fakt úleva se takhle vypsat. Je to podle mě lepší než to někomu povídat. :) :D
Tak to vezmu od začátku: včera jsme si byli zalyžovat, o tom jen krátce, protože nevím, co bych měla víc o tom povídat. Snad jenom to, že jsme strašně špatně namazali (byli jsme na běžkách) a mně se hrozně blbě jelo. :D
A pak navečer jsem udělala nový design. Tak nějak mě to bavilo. Nedávno jsem sem psala, že jsem udělala jeden, na kterém jsou Bradavice, ale ten se mi tak nelíbil. :D Ten nový není tak přeplácaný jako byl ten minulý, ale stejně je víc, než bych chtěla. Já se prostě nikdy nedokážu zastavit a pořád se mi to zdá hrozně prázdné. :D
A dneska ta škola... :(
Hrůza vůbec se mi do ní nechtělo, pak trénink a to všechno. Asi umřu. :X :(
Zítra píšeme test z němčiny, ale ani jsem se neučila, takže jsem zvědavá. :D (Držte palce)
A docela sranda byla, že na první hodinu nám nepřišel učitel asi dvacet minut, pak tam přišla jiná učitelka proč ho nezavoláme, a když pro něj holky teda šly, tak tam nebyl. Holky to teda řekly té učitelce a ta nám pak trošku řekla něco o tom, co jsme brali před Vánoci. Takže alespoň něco. :D
A vlastně jsem zapomněla na to nejdůležitější, dostala jsem rovnátka! :D
Ale je to utpení. Mám je teprve od dopoledne a nemůžu nic pořádně kousat a strašně mě bolí když si čistím zuby. Už aby to přešlo! :(

Narozeniny & Nový rok

1. ledna 2015 v 21:28 | Hermione
Ahoj! :)
Tak jak jste si užili Silvestra? Já dost dobře. Slavila jsem ho s nejlepšíma kamarádkama.:)
Ale dnes už je tu Nový rok a je úplně zvláštní, že už je rok 2015. všechno to nějak rychle utíká.
Ale teď to hlavní! Jak už jste si přečetli v nadpise, tak blog slaví první narozeniny. Úplně si pamatuju tu dobu. když jsem ho zakládala, první článek a tak. :D
Je to skvělý a jsem ráda, že jsem to vydržela, i když s tou hroznou pauzou. Možná že kvůli tomu je návštěvnost tak mizerná. :D :)
Tímto tedy vám všem přeju šťastný nový rok 2015, ať se všechno daří, máte se skvěle a vyplní se vám všechna přání. Pokud máte nějaké předsevzetí, tak ať se vám ho podaří dodržet. :)
A taky přeju blogu všechno nejlepší. Jo je to divný. :D

Vánoce! :3 :D

24. prosince 2014 v 15:16 | Hermione
Ááááá! A je to tady! Dneska je Štědrý den :D
Přeju vám všem krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví v novém roce a třeba i nějaký ten dárek od Ježíška. :)
Aby to nebylo jen tak krátce, napíšu vám nějaký ten článek o posledních dnech (nebojte jsou jenom dva:D)

Nový design!

20. prosince 2014 v 17:41 | Hermione
Ahoj!:)
Tak co, jak se vám líbí můj nový design? Doufám, že trochu jo!:)
Dneska jsem se totiž hrozně nudila, tak jsem si udělala jeden s Bradavicemi a pak jsem si řekla, proč bych nemohla udělat i nějaký vánoční. Možná, že si ten druhý nastavím potom, ale moc se mi nepovedl, takže spíš ne:D
Dělala jsem je totiž podle jiného návodu a je to takové...jiné. :D Tenhle je teda stejný jako byly ty předtím, jenom má jinou velikost, ale ten druhý ne. :D
No, nebudu taky kecat o nějakých blbostech, co stejně nikoho nezajímají. :D
Vlastně ani nevím, o čem bych mohla psát, ale měla jsem nutkání něco napsat.:D
Help me! Z toho jak se nudím mi asi hrábne. :D
Třeba bych vám mohla říct, jak jsem se měla poslední dobou. :D I když je vám to všem jedno. :D 3:D
Třeba ve středu jsme byli v Techmanii v Plzni a byla to docela sranda.:) Naposledy jsem tam totiž byla než to přestavěli a to bylo hrozný. Nuda a skoro nic jim nefungovalo. :D
A ve čtvrtek a v pátek jsme měli několik hodin ve škole vánoční koncerty. Naše třída zpívala koledu "Pochválen buď" a písničku "Po roce zas" od skupiny Loutky. Já jsem musela hrát na klavír... :D Možná je to dobře protože jsem nemusela zpívat. :D
A pak jsme byli včera pro bráchu na letišti v Mnichově, protože přijel na Vánoce domů. Já to letiště tam miluju! :D Je to tam hrozně velký a mají takovou obří zastřešenou plochu mezi takovýma dvěma budovama a tam byly trhy. A kluziště! :D Ale bylo teplo, takže na něm měli docela dost vody. Ale lidi bruslili! :D
A pak jsme jeli ještě druhýho bráchu vyzvednout na nádraží, protože taky přijel domů. No prostě jsem teď hrozně ráda, protože jsme tu všichni. :3

P.S: Jo, je to letiště. :D

Po dloooooouhé pauze zpět! :)

15. prosince 2014 v 22:44 | Hermione
Ahooooooooooooooooooooooj! :)
Hlásím se zpátky na blogu po dlouhatánské pauze a musím přiznat, že mi to tu doopravdy chybělo!
Doufám, že si mě affs neodabrali, i když nejspíš asi jo :D
Však já se zase ozvu:)
A abych nepřišla jen tak s prázdnou, mám pro vás připravený jeden malý DIY na věcičky, kterými jsem dnes zabila celý večer. Můžu je prozradit, že je to něco s vánoční tématikou (jak překvapivé, že?)
Tak doufám, že se mrknete! :)

Kontrola blogů "I like"

2. září 2014 v 14:56 | Hermione
Jak vidím, tak spousta lidí si teď uspořádává Affiliates, takže jsem se rozhodla, že se do toho pustím taky. Všimla jsem si totiž, že spousta z nich už vůbec nejsou aktivní nebo dokonce nemají blogy a já se v tom seznamu nevyznám, takže pak při obíhání třeba někoho přeskočím... :(
Plánuju si ten seznam affs přepsat a byla bych ráda, kdybyste dolů do komentářu napsali něco na způsob "jsem tu" nebo tak, abych věděla. :D
Na tenhle komentář budete mít tak 2-3 týdny, takže to je podle mě docela dost. :)
Děkuju moc za spolupráci! :))

Tři týdny fuč!

20. července 2014 v 23:47 | Hermione
Po dlouhé době zase zdravím! :)
 
 

Reklama