Ostatní

Oslava narozenin - legendární party! :D

23. srpna 2015 v 7:03 | Hermione
Ahoj! :)
Víte, já strašně nerada píšu dva články moc brzy po sobě, takže to možná přednastavím na ještě někdy trochu déle. :D (Dnes je 21. 8. 2015)
Jinak, v pondělí jsem měla oslavu narozenin, ano, bylo to po festu, ale nedalo se nic dělat. Dělala jsem jí společně ještě s jednou kamarádkou. Následující článek bych chtěla pojmout trochu jako ohlédnutí za akcí a zároveň přidat pár tipů, jak byste se asi měli zachovat, když budete chtít dělat něco podobného. :D

Chodské slavnosti 2015

19. srpna 2015 v 14:02 | Hermione
Jeden dlouhý článek vás čeká:D
Tak a KONEČNĚ je to za mnou! Letošní Chodský byly fakt maso, ale o tom všem vám povím potom.
Jenže co to vlastně ty Chodský jsou?

Prosím, ať jsem kámen...

5. srpna 2015 v 19:24 | Hermione
Tohle je úplně poprvé, co píšu na téma týdne a opravdu nevím, jak to pojmout. Vlastně teď když jsem to dopsala mi to přijde trochu kostrbaté:D
Jenže mě ten název prostě tak zaujal, že jsem o tom nemohla nenapsat...

Závěrečná

24. června 2015 v 7:15 | Hermione
Jak už jsem psala, skončily taneční a nás čekala už jen poslední lekce - závěrečná.
Já jsem se na ten konec docela těšila, protože jak to bylo v pátek, tak jsem nemohla chodit na sbor a navíc mě to moc nebavilo, ale teď bych klidně chodila i do pokračovaček.

Dilema - prosím pomozte!

13. května 2015 v 21:16 | Hermione
Ahoj!:))
Tak zase zdravím u nového článku, jsem ráda, že sem chodíte a čtete, opravdu moc!:)
Dnes bych se nejdříve chtěla pochlubit s tím, že jsem si byla nechat propíchnout další dírky na náušnice a je to úplně super! Pokud chcete, tak si napište a já vám o tom něco napíšu nebo přidám fotky. Pokud se bojíte, opravdu nemusíte mít strach!
Ale jak už název článku napovídá, dnes to asi nebude o dírkách v uších...:)

Mám práci! A co jsem si koupila :)

3. května 2015 v 15:05 | Hermione
Ahooj!
Tak jsem si konečně sehnala brigádu na léto. Teda měla jsem ji sehnanou už dříve, ale dneska (vlastně už včera, dopsala jsem to až dneska) jsem si to byla všechno vyzkoušet, protože budu pracovat v kavárně. Ta servírka, co je tam jakoby hlavní je docela milá a myslím, že mě to bude bavit.

Taky jsme byly s mámou dneska v Německu a ona mi koupila jednu dokonalou jeasku, kterou už jsem tam měla docela dlouho vyhlídlou.:)
Vím, že v nadpise je napsáno "co jsem si koupila", takže je to trochu nepřesné, ale nevadí. :D
Líbí se vám? A co říkáte na takové ty s těmi mikinovými rukávy, co se teď rozmohly?

Instagram!

26. dubna 2015 v 19:12 | Hermione
Ahoj! Hlásím se zpátky!
Vím, vím, zase jsem na to kašlala, ale na to už jste nejspíš zvyklí. :D
Abych nějak "obohatila" blog a sehnala lidi, co by sem chodili, rozhodla jsem se založit Instagram. Jmenuje se velmi originálně "Hermione_the_blogger" a byla bych ráda, kdybyste se tam někdy zašli podívat. Budu se snažit přidávat všechno možné a možná tam budu i častěji, než tady. :D
Takže pokud chcete, mrkněte tam a třeba dejte i follow.:)

A také jsem si konečně po čase vyzvedla svou cenu za blesku od Aničky, která už teda proběhla hodně dávno, ale já jsem byla hrozně líná si to stáhnout a dát sem. :D
Takže děkuju moc! :)

EDIT: IG jsem přejmenovala na Hermione_the_blogger :D

Má Memory jar na rok 2015 :)

1. února 2015 v 18:47 | Hermione
Ahoj!:)
Tak jsem procházela blogy a našla jsem úplně super věc! :)
Je to Memory jar, já jsem o ní předtím vůbec neslyšela, ale strašně se mi to zalíbilo. Bohužel už si nepamatuju, kde jsem to viděla, takže pokud autorka tohle bude číst, ať se klidně ozve do komentářů. :)
Já jsem si jí vyrobila ze zavařovací sklenice, která je omotaná krajkou. Nechala jsem si jí z bráchovo svatby, kde tyhle sklenice měli jako vázičky na stolech. Pak jsem si napsala na kus papíru "Memory jar 2015", maličko to ozdobila kolem a papír přilepila na sklenici.
Nic složitého a výsledek je docela pěkný, ne? :)
Teď si budu všechny své zážitky psát na papírky a házet je do téhle sklenice. Potom, až bude začátek roku 2016, plánuji to s nejlepšími kamarádkami probrat a zavzpomínat. :)

Malé info

9. ledna 2015 v 19:58 | Hermione
Zdravím všechny! :)
Dnes napíšu jen takový krátký informační článek o tom, co bude v nejbližší době.
Jelikož v neděli jedeme na lyžák a vracíme se až další neděli, tak prosím všechny affs, aby mě omluvily z obíhání, protože nejspíš nebudu mít ani internet. :D Ale raději ještě napíšu všem na blogy.:)
Zítra taky už nebudu nejspíš stíhat, protože musím dodělat eseje do Bradavic a ještě je Tříkrálová sbírka a pak si musím všechno sbalit. Snad to stihnu držte palce! :)
Po lyžáku plánuji udělat malou recenzi na to, co jsem si v poslední době koupila, takže zase snad nějaký pořádný a smysluplný článek. A taky bych chtěla udělat rubriku Bookshelf, kam budu dávat rozečtené knihy, ty co jsem přečetla a recenze na ně.:)
Takže se na vás těším zase za týden a něco.
Užijte si ho všichni! :)

Moje novoroční challenge

8. ledna 2015 v 19:08 | Hermione
Ano, článek by se mohl jmenovat i moje novoroční předsevzetí, ale to by přeci nebylo tak přesné, ne? :D
Moje předsevzetí je totiž zhubnout, ale posilovat, a proto jsem si našla nějaké cvičební challenge, aby se mi to alespoň trochu dařilo.:)

Piju čaj!

7. ledna 2015 v 20:54 | Hermione
Ahoj! :)
Já vím, nadpis je docela divný, co? :D
Je mi jasné, že čaj pijete nejspíš všichni, ale já jsem ho poslední dobou začala mít hrozně ráda. Třeba jsem si na večer uvařila konvici čaje a šla jsem se koukat na seriály.:)
(Nebojte není to tak dlouhé, jak se na první pohled zdá. :D)

Škola a SOS dětské vesničky

1. září 2014 v 15:43 | Hermione
Ahoj!
Myslím, že nejsem jediná, kdo píše článek o tom, jak začíná škola, takže vám chci jenom popřát hodně štěstí v novém školním roce. Já jsem teď prvním rokem na gymplu, tak doufám, že to bude v pohodě.
Ale škola není to, o čem bych chtěla psát hlavně. Můj brácha totiž vyjel z Norska do Čech na kole a při té příležitosti se pokouší vybrat na SOS dětské vesničky. Je to taková jeho vlastní challenge, akorát při tom zbytečně nevypantrá spustu vody. :)
Byla bych ráda, kdybyste se tam koukli, ale nevím přesně do kdy ta sbírka ještě bude fungovat, protože včera byl v Hamburgu, dneska prý plánuje přespat v jednom městě v Německu a zítra navečer už by měl přijet.:3
Vlevo nahoře je překlad z norštiny do češtiny. :)
http://www.sykleforbarna.no

Inteligentní výtah :DD

9. června 2014 v 18:43 | Hermione
Tohle mě docela dost pobavilo :DDDD
Je to video od norské dvojice Ylvis, kterou určitě znáte. A oni nejenom zpívají, ale i natáčejí videa a mají vlastní pořad. Už jednou mi brácha posílal jedno jejich video a z toho jsem doopravdy chcípala smíchy. :D
No a teď si dělali srandu z lidí, co jezdí v hotelu výtahem a kdybych tam byla, tak bych je asi zabila. :D
TADY :)

Mňamky :3

19. května 2014 v 16:17 | Hermione
Tak jsem se rozhodla přivodit vám chuť na něco sladkého... :P
Já si totiž strašně ráda prohlížím obrázky a vždycky mě dostávají ta jídla. Právě jsem ně jenom blogu četla o dortech, ale já to vezmu trošku obecněji a dám sem úplně všecko možné. :)
Jenom mě vždycky štve, že nikdy nenajdu recept na to jídlo na obrázku. :(
Tak kdybyste náhodou něco znali, nebojte se napsat komentář. :)

Nás pejsek

17. května 2014 v 19:14 | Hermione
Tak tohle je naše fenka, kterou jsme si přivezli z Piště na Opavsku.
Jmenuje se Ginny, je to německý křepelák a jsou jí necelé dva měsíce.:)
Jeli jsme docela dlouho, ale nějak jsme to přežili a já už se úplně těším, jak s ní budu chodit běhat.:)
Možná si myslíte, že to nedodržím, ale to fakt není pravda, protože mě běhání baví a prostě jsem schopná se překonat. :D
 
 

Reklama